Booking Karavan Hakkında

Booking Karavan, son yıllarda popülerliği artan karavan seyahatlerini kolaylaştırmak için kurulmuştur. Amacımız karavan seyahatlerindeki bilinmezlikleri ortadan kaldırmak ve doğru bilgiye ulaşmanızı sağlamaktır. Motokaravan, Çekme Karavan ve Pick-up karavanlar ile farklı konaklamalar sunarak unutulmaz deneyimler yaşamanızı sunmaktayız. Booking Karavan olarak Türkiye’ nin birçok şehrinde karavan sahipleri ile sizleri buluşturuyoruz.

Ayrıca sitemiz üzerinden karavan yaşamına dair birçok bilgiye ulaşacaksınız. Karavan kamping tesisleri, yol güzergahları, keşfedilecek lokasyonlar ve bir çok bilgiyi blog sayfamızda sizin için sunuyor olacağız. Ayrıca sistemimiz aracılığı ile yurt dışı seyahat severleri portalımıza çekerek, karavan sahiplerinin işlerini büyütmesini sağlayacağız.

OZ PALMIRA Turizm

OZ PALMIRA turizm 2007 yılında kurulmuş A grubu seyahat acentasıdır. Özel yarattığımız temalar ile hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok misafire hizmet vermekteyiz. Seyahatlerimizi teknoloji ile birleştirerek kitlemizi her geçen sene arttırmakta ve misafirlere birebir danışmanlık yapmaktayız. Son yıllardaki gelişmeleri takip ederek Karavan Kiralamanın Türkiye turizmine katkısının her yıl giderek artacağını öngörmekteyiz.

Kendine özgü seyahat tarzı olan ve güzel ülkemizin keşfedilecek binlerce lokasyonunu bildiğimiz için Karavan Turizmi önümüzdeki yıllarda yeni alışkanlıkları ortaya çıkartacaktır. Bizlerde Acenta geçmişimizi misafirlerimizle buluşturarak Karavan Turizmini canlandırmak ve öncüsü olmak için her geçen gün çalışmaktayız.